Home

Zakochaj się w dźwięku…

Usługi realizatorów dźwięku o międzynarodowym doświadczeniu teraz dostępne dla każdego! Skorzystaj z ich umiejętności!

Mixownia.pl to profesjonalna pracownia postprodukcji dźwięku. Pierwsze kroki Mixownia stawiała już w roku 2009 jednak to od 2019 r. można zauważyć jej wzrost znaczenia na rynku polskim ale przedewszystkim międzynarodowym. Mixownia współpracuje zarówno z indywidualnymi klientami, takimi jak reżyserzy ale też globalnymi korporacjami, wśród których wymienić można TransPerfect czy Iyuno SDI Media.

Pozwolimy rozwinąć się Twoim projektom…

Mixownia.pl jest efektem wielu lat pracy i zbioru różnych doświadczeń, które oferowane są teraz niezależnym twórcom, lokalnym stacjom telewizyjnym i radiowym, oraz zespołom muzycznym i tworzącym gry. Wykonujemy tu nagrania studyjne wraz z mixem i masteringiem dla zespołów muzycznych, postprodukcję dźwięku i zgrania do filmów, trailerów, spotów, efekty dźwiękowe do filmów i gier, oraz kompozycje muzyczne do filmów, gier i sztuk teatralnych.

Nasza historia

Nasze początki to zabawy z dźwiękiem w “garażowych kapelach”, które zaczęly się w latach 80’/90′. Pierwsze kroki zamieniły się jednak w pracę zawodową muzyka estadowego. Na przestrzeni lat pojawiały się kolejne zespoły a wśród nich Closterkeller, Indukti, Dejanira, czy Ziemia. Praca w roli muzyka przyniosła też pierwsze i kolejne doświadczenia związane z nagrywaniem dźwięku w studio oraz dalszą pracą nad materiałem. Momentem zwrotnym w życiu okazał się jednak kontakt z realizacją dźwięku przy filmie. Krok po kroku zdobywaliśmy szlify w realizacji dźwięku, by wreszcie dołączyć do największej korporacji mediowej na świecie – SDI Media. Stamtąd już była bliska droga do otworzenia własnej pracowni, w która po kilku latach pracy zaczęła otrzymywać liczące się na arenie międzynarodowej projekty.

Każdy z członków załogi Mixowni z branżą dźwiękową jest związany od 18 do 25 lat. Firmę tworzą pasjonaci, z których każdy posiada swoją specjalizację (nagrania muzyków, nagrania dźwięku na planie, postprodukcja dźwięku). Dysponujemy najnowszym sprzętem, m.in. edytorem komputerowym
Pro Tools Ultimate, monitorami odsłuchowymi Adam Audio oraz bardzo bogatym pluginarium. Jak powtarza jednak Andrzej, przy pracy z dźwiękiem i tak najważniejsze jest ucho oraz umiejętności realizatora.

Nasza Załoga

Andrzej Kaczyński – founder

Założycielem studia mixownia.pl jest Andrzej Kaczyński, realizator dźwięku, na stałe związany z firmą dubbingową SDI Media Polska, dzięki której współpracuje przy tworzeniu wersji językowych dla filmów i seriali największych producentów światowego rynku telewizyjnego takich jak Disney, Warner, Niclodeon, Turner, TVP, Netflix, Fox Channels.

Andrzej Kaczyński od 1990 r. współpracował też jako muzyk i kompozytor z wieloma zespołami polskiej sceny muzycznej, miedzy innymi: Closterkeller, Indukti, Dejanira, Ziemia.

Krzysiek Włodarski

Główną dziedziną jego pracy jest realizacja nagrań zespołów muzycznych i artystów solowych. Nagrywa miksuje i robi mastering od ponad 20 lat. Współpracował z Perfectem, IRĄ, Patrycją Markowską, Magdą Femme, Waldkiem Goszczem, Alicją Janosz, Black Jeans i innymi.

Adam Stanisławski

Adam Stanisławski jest realizatorem dźwięku, który pracuje na planach filmowych od 1997 r. Do najbardziej znanych produkcji, które realizował należą: Down The Road – Zespół w trasie TTV, Kossakowski – szósty zmysł TTV, Kossakowski – wtajemniczenie TTV, Michniewicz inny świat TTV, Złomowisko.pl Discovery channel, Ostatni górale Polsat, Patrol Tatry Focud TV oraz seriale Klan TVP, Komisarz Rex TVP, Powiedz tak TVP.

POROZMAWIAJMY O TWOIM PROJEKCIE

606 – 211 – 855