O nas

Andrzej Kaczyński

Założycielem studia mixownia.pl jest Andrzej Kaczyński, realizator dźwięku, na stałe związany z firmą dubbingową SDI Media Polska, dzięki której współpracuje przy tworzeniu wersji językowych dla filmów i seriali największych producentów światowego rynku telewizyjnego takich jak Disney, Warner, Niclodeon, Turner, TVP, Netflix, Fox Channels.

Andrzej Kaczyński od 1990 r. współpracował też jako muzyk i kompozytor z wieloma zespołami polskiej sceny muzycznej, miedzy innymi: Closterkeller, Indukti, Dejanira, Ziemia.

Krzysztof Włodarski

Główną dziedziną jego pracy jest realizacja nagrań zespołów muzycznych i artystów solowych. Nagrywa miksuje i robi mastering od ponad 20 lat. Współpracował z Perfectem, IRĄ, Patrycją Markowską, Magdą Femme, Waldkiem Goszczem, Alicją Janosz, Black Jeans i innymi.

Adam Stanisławski


Adam Stanisławski jest realizatorem dźwięku, który pracuje na planach filmowych od 1997 r. Do najbardziej znanych produkcji, które realizował należą: Down The Road – Zespół w trasie TTV, Kossakowski – szósty zmysł TTV, Kossakowski – wtajemniczenie TTV, Michniewicz inny świat TTV, Złomowisko.pl Discovery channel, Ostatni górale Polsat, Patrol Tatry Focud TV oraz seriale Klan TVP, Komisarz Rex TVP, Powiedz tak TVP.