Referencje

Andrzej Kaczyński jest osobą odpowiedzialną, przyjacielską i pomocną. Dzięki swojej kreatywności z łatwością znajduje rozwiązania dla trudnych zadań. Niejednokrotnie pomagał w projektach wysokiego ryzyka z sukcesem. SDI Media Polska bardzo sobie ceni współpracę z Andrzejem Kaczyńskim. (…) W latach 2008 – 2019 był głównym mikserem zwiastunów dla kanałów naszego klienta: FOX, FOX life, FOX Comedy. Prowadził też szkolenia z montażu dialogów.”

Magda Sołtyńska

Hub Director

“Pan Andrzej pracował jako reżyser dźwięku w projekcie “Silent Lake”. Cechowało go dobre rozumienie projektu, dokładność sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz samodzielność i kreatywność w wykonywaniu zadań. Jest osobą ambitną i stosuje nowatorskie rozwiązania”

Wojciech Stuchlik

producent

“Praca nad dźwiękiem z Andrzejem Kaczyńskim sprawia dużo przyjemności. To jak siedzieć w sportowym samochodzie WRC jako pilot, mając pewnośc, że kierowca perfekcyjnie panuje nad sytuacją i podąża tą samą drogą (…) Serdecznie polecam każdemu współpracę z Adrzejem, wiem, że jego obecność wpływnie pozytywnie na wynik końcowy projektu”

Maciej Bronikowski

właściciel Realizacje Filmowe

„Andrzej Kaczyński wykonał postprodukcję (…) filmu dokumentalnego „Dream Of San Juan” w reżyserii Jana Pawła Trzaski oraz Joaquina del Paso. (…) wykazał się dobrym rozumieniem projektu, zaangażowaniem i kreatywnością w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań. Jest osobą kompetentną, a jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie świetnie wpłynęło na efekt końcowy naszego projektu. Polecamy współpracę z Andrzejem”

Jan Paweł Trzaska

Reźyser