Założycielem studia postprodukcyjnego mixownia.pl jest Andrzej Kaczyński, realizator dźwięku, na stałe związany z firmą dubbingową SDI Media Polska, dzięki której współpracuje przy tworzeniu wersji językowych dla filmów i seriali największych producentów światowego rynku telewizyjnego takich jak Disney, Netflix, TVP, Turner, Warner, Nickelodeon, Fox Channels Poland i inni.

Od 2008 – 2019 Andrzej Kaczyński był głównym mixerem zwiastunów i spotów telewizyjnych dla kanałów Fox, Fox Life, Fox Comedy. 

Andrzej Kaczyński współpracował też jako muzyk i kompozytor z wieloma zespołami polskiej sceny muzycznej, miedzy innymi: Closterkeller, Indukti, Dejanira, Ziemia.

Krzysztof Włodarski jego główną dziedziną pracy jest realizacja nagrań zespołów muzycznych i artystów solowych. Nagrywa miksuje i robi mastering od ponad 20 lat. Współpracował z Perfectem, IRĄ, Patrycją Markowską, Magdą Femme, Waldkiem Goszczem, Alicją Janosz, Black Jeans i innymi. 

Adam Stanisławski jest realizatorem dźwięku, który pracuje na planach filmowych od 1997 r. Do najbardziej znanych produkcji, które realizował należą: Down The Road – Zespół w trasie TTV, Kossakowski – szósty zmysł TTV, Kossakowski – wtajemniczenie TTV, Michniewicz inny świat TTV, Złomowisko.pl Discovery channel, Ostatni górale Polsat, Patrol Tatry Focud TV oraz seriale Klan TVP, Komisarz Rex TVP, Powiedz tak TVP. 

mixownia.pl jest efektem wielu lat pracy i zbioru różnych doświadczeń, które oferowane są teraz niezależnym twórcom, lokalnym stacjom telewizyjnym i radiowym, oraz zespołom tworzącym gry. Wykonujemy tu postprodukcję dźwięku i zgrania do filmów, trailerów, spotów, efekty dźwiękowe do filmów i gier, oraz kompozycje muzyczne do filmów, gier i sztuk teatralnych.